X

Monşarj Asansör

MONŞARJ ASANSÖR

Monşarj Asansör// Asansörler bizlerin belirli bir kattan başka bir kata ulaşmamıza olanak sağlayan, yük taşımacılığında büyük avantaj sağlayan mekanizmalardır. Hasta ve yaşlı insanların gitmesi muhtemel olmayan yerlere gidebilmelerini sağlar. Çok fazla seçeneği vardır. Hastaneler için sedye asansörü, yük ve yolcu taşımasında yük ve yolcu asansörleri, plazalarda ve alışveriş merkezlerinde panoramik asansörler. Tüm bunların yanı sıra otel, restoran ya da villalarda kullanılan tipi ise monşarj asansörlerdir.
Bu asansörler kullanıldıkları yerlerde küçük ama işlevselliği ile bilinirler. İçerisine bir insanın bile giremeyeceği küçüklükte olup, istenilen hızlarda ki seçenekleri ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Monşarj asansörlerde yiyecek ve içecek taşındığı için hijyenik olmaları gerekmektedir. Bu yüzden tamamen paslanmaz çelikten yapılır. Paslanmaz çelik kabin ve paslanmaz çelik kapılara anti bakteriyel zeminler eşlik eder. Tamamında sağlanan bu hijyen sayesinde sağlığımız için tehdit oluşturabilecek bütün unsurlar ortadan kaldırılmış olur.
Monşarj asansör dediğimizde aslında maddi durumu iyi olan ve triplex gibi villalarda yaşayan veya çok katlı restaurant larda çalışan görevliler için sağladıkları avantajdır. Aşağı inip yukarı çıkarak, her gün rutin olarak taşımak zorunda oldukları sofra ve yemek malzemelerini bu asansörler sayesinde taşımak zorunda kalmazlar. Bu onlar için büyük bir kolaylıktır. Hem zamandan tasarruf ettirir hem de yorulmamalarını sağlar. Yanımızda çalışanları, canlarını dişlerine takıp bize yardımcı olanları düşünerek monşarj asansör yaptırmamız çalışanlarımızın mutluluğunu da sağlayacaktır.
Otellerde ya da restoranlarda genelde mutfak en alt kattadır ve katlar arasına servis monşarj asansörler sayesinde yapılır. Bu asansör tipi kullanıldığı yerde ki taşıma kapasitesine göre büyüklüğü ayarlatılarak montajı gerçekleştirilir. Öncelikle mühendisler tarafından asansör kuyusunda bir inceleme yapılır. Ebatlarına karar verilen asansörün imalatı başlar ve sonrasında geçtiği çeşitli testlerden sonra montajı sağlanır. Montajdan sonra oluşabilecek her hangi bir sıkıntıda firmamıza ulaşarak servis imkânımızdan faydalanabilirsiniz. Güvenilir ellere teslim ettiğiniz asansörlerinizi daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.
Firmamız BAKİ ASANSÖR asansörler ile ilgili her türlü konuda hizmet vermektedir. İster üretim, ister montaj ya da rutin bakımlarını uzman kadromuzun eline güvenle teslim edebilirsiniz. Bizim ile çalışmak isterseniz ve detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşın.

Monşarj Asansör, Monşarj Asansörleri, Monşarj Asansör ölçüleri, Monşarj Asansörü ölçüleri, Monşarj Asansör motoru, Monşarj Asansör çizimi, Monşarj Asansör boyutları, Monşarj Asansör fiyatları,

Toplam Okunma : 1.471
Bu Sayfaya Yorum Yapılmamış.
İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz?

Yorum Ekle

Lütfen Resimdeki kodu yazınız

Toplam 290 Puan verildi

Toplam 58 Kişi 290 Puan verdi

Bu Sayfaya Oy Verin
Bu Sayfayı Arkadaşınıza Önerin
Lütfen Resimdeki kodu yazınız